Atribuită
Cumpărare directă
Aciclovir 400mg-cpr. x 10-Egis Phar ACICLOVIRUM Eliquis 5mg-cpr.film. x 60 Clafen (diclofenac) 5
- Număr anunț
- DA33639519
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.221,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.221,90 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 18.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.