Atribuită Cumpărare directă

Seringi 20ml cu ac / Seringa 20ml cu ac =LEUCOPLAST pe suport MATASE 5 cm x 5m = Fesi / Fese tifo

Număr anunț
DA33639912
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,40 RON
Valoare atribuită
994,40 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,40 RON

din 994,40 RON estimat