Atribuită Cumpărare directă

SSD Extern Sandisk SDSSDE30-1T00-G25 Portable 1TB USB 3.2 Gen 2 Black

Număr anunț
DA33640717
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,80 RON
Valoare atribuită
616,80 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
14.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

616,80 RON

din 616,80 RON estimat