Atribuită
Cumpărare directă
Galeata plastic pvc pp 5.5 = Galeata rotunda din plastic pvc pp cu storcator 12L 12 L litri VERDE
- Număr anunț
- DA33640753
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39224330-0 · Galeti (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331,10 RON
- Valoare atribuită
- 331,10 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 13.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.