Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de evidență centralizată a verificărilor și reparațiilor centralelor termice

Număr anunț
DA33641015
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETOFI SANDOR LAZURI (CUI 17422085)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
14.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat