Atribuită
Cumpărare directă
modulator ebs axa 1
- Număr anunț
- DA33641158
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- O.W.T. TRADING SRL (CUI 15782312)
- Cod CPV
- 34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.745 RON
- Valoare atribuită
- 1.745 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 14.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.