Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE TONER CONFORM ADV 1431169

Număr anunț
DA35967859
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.233,39 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.233,39 RON