Atribuită Cumpărare directă

Instalatii de aer conditionat de tip monosplit, cod CPV 42512000-8

Număr anunț
DA33641296
Autoritate contractantă
Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI 46943133)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.841,40 RON
Valoare atribuită
15.841,40 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
14.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.841,40 RON

din 15.841,40 RON estimat