Atribuită
Cumpărare directă
Zahar alb 5g Alfreeo, Pahar carton, Paletine, Monodoze cafea Alfreo Classico
- Număr anunț
- DA33641543
- Autoritate contractantă
- Comuna Poiana Mare (CUI 4711618)
- Furnizor / câștigător
- NIROS JUNIOR SRL (CUI 16086920)
- Cod CPV
- 15831000-2 · Zahar (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.882,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.882,78 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 13.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.