Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Reinnoire licenta FortiGate 300E,1 an 24x7 Bundle

Număr anunț
DA33641673
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.875 RON
Valoare atribuită
24.875 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
17.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.875 RON

din 24.875 RON estimat