Atribuită Cumpărare directă

pachet materiale de igienizare

Număr anunț
DA33641735
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET (CUI 4410780)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,06 RON
Valoare atribuită
365,06 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,06 RON

din 365,06 RON estimat