Atribuită Cumpărare directă

Rechizite si birotica

Număr anunț
DA33642743
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30192130-1 · Creioane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.252,88 RON
Valoare atribuită
2.252,88 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.252,88 RON

din 2.252,88 RON estimat