Atribuită Cumpărare directă

Cablu EKG EDAM IN 60 si CONTEC; Mansete; Senzor SPO2 SOMO

Număr anunț
DA33642976
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.061 RON
Valoare atribuită
4.061 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.061 RON

din 4.061 RON estimat