Atribuită Cumpărare directă

GLUCOZA ZENTIVA 3300MG/10ML*5FIOLE - GLUCOSUM

Număr anunț
DA33643747
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC RUPEA (CUI 4384516)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33692200-9 · Produse pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,12 RON
Valoare atribuită
134,12 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,12 RON

din 134,12 RON estimat