Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu expertiză extrajudiciară topografică - Mal Lac Ciuperca
- Număr anunț
- DA33644361
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
- Furnizor / câștigător
- EASY TEHNIC GRAPH S.R.L. (CUI 47822768)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 13.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.