Atribuită Cumpărare directă

ETICHETE ADEZIVE AUTOADEZIVE ALBE HARTIE format A4, MAPE CARTON A4

Număr anunț
DA33644533
Autoritate contractantă
Palatul Copiilor Iasi (CUI 4701150)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
30199760-5 · Etichete (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338,96 RON
Valoare atribuită
338,96 RON
Data publicării
12.07.2023 11:08
Data finalizării
13.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

338,96 RON

din 338,96 RON estimat