Atribuită
Cumpărare directă
COS INOX D250 MM H9 M S
- Număr anunț
- DA33644638
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERASU (CUI 2843205)
- Furnizor / câștigător
- COŞ FUM SRL (CUI 38361789)
- Cod CPV
- 42521000-4 · Echipamente de eliminare a fumului (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 12.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 13.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.