Atribuită Cumpărare directă

HENDI 226247 MS GATIT 6 ARZ

Număr anunț
DA33644757
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4659374)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.600 RON
Valoare atribuită
7.600 RON
Data publicării
12.07.2023 11:09
Data finalizării
13.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.600 RON

din 7.600 RON estimat