Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CURENTE SCOCURI

Număr anunț
DA33644926
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MERGHINDEAL (CUI 17771301)
Furnizor / câștigător
CACITU MARIUS (CUI 30029947)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.893,56 RON
Valoare atribuită
11.893,56 RON
Data publicării
12.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.893,56 RON

din 11.893,56 RON estimat