Atribuită Cumpărare directă

R11033/12.07.2023 - CAP GRESOR 1/8

Număr anunț
DA33645306
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199,80 RON
Valoare atribuită
199,80 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
13.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

199,80 RON

din 199,80 RON estimat