Atribuită Cumpărare directă

Pachet papetarie conform comanda online

Număr anunț
DA33645753
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.192,11 RON
Valoare atribuită
4.192,11 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.192,11 RON

din 4.192,11 RON estimat