Atribuită Cumpărare directă

Separator carton pentru biblioraft 105 x 240 mm, diverse culori; Creion mecanic 0.7 mm ROTRING

Număr anunț
DA33645773
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.021,12 RON
Valoare atribuită
1.021,12 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.021,12 RON

din 1.021,12 RON estimat