Atribuită Cumpărare directă

PÂINE și PRODUSE DE PATISERIE

Număr anunț
DA33646710
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA EUROPA TG MURES (CUI 25109756)
Furnizor / câștigător
PIINEA DE CASA SRL (CUI 1202920)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,35 RON
Valoare atribuită
154,35 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,35 RON

din 154,35 RON estimat