Atribuită Anunț atribuire

Servicii de reparare si intretinere aparatura medicala radiologica, fara piese de schimb incluse

Număr anunț
SCNA1099049
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159.300 RON
Valoare atribuită
159.300 RON
Data anunțului
27.05.2026 13:44

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (10)

Estimat: 332.400 RON Adjudecat: 488.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Revizie anuala cu eliberare de BV la Instalatie Rx-diagnostic c… 5.200 RON EDITRONIC INTERNATIONAL 9.000 RON
2 Revizie cu eliberare de BV la Instalatie Rx-mobila cu amplifica… 4.160 RON EDITRONIC INTERNATIONAL 4 contracte 9.000 RON
EDITRONIC INTERNATIONAL · contract A 13446 · 10.12.2024 500 RON
EDITRONIC INTERNATIONAL · contract A 2804 · 13.03.2026 500 RON
EDITRONIC INTERNATIONAL · contract A 6154 · 19.06.2024 4.000 RON
EDITRONIC INTERNATIONAL · contract A 8641 · 15.07.2025 4.000 RON
3 Revizie anuala cu eliberare BV la Mamograf tip SENOGRAPHE CRYST… 21.800 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 137.600 RON
4 Interventie la solicitare la Mamograf tip SENOGRAPHE CRYSTAL NO… 15.360 RON
5 Revizie anuala cu eliberare de BV la Instalatie Rx-diagnostic c… 21.800 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 2 contracte 80.000 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 2727 · 13.03.2025 40.000 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 4533 · 25.04.2024 40.000 RON
6 Interventie la solicitare la Instalatie Rx-diagnostic cu scopie… 15.360 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 4 contracte 3.600 RON ↓76,6%
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 2419 · 06.03.2026 900 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 6255 · 21.06.2024 900 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 10063 · 25.09.2024 900 RON
MEDIST IMAGING & P.O.C. · contract A 7274 · 15.07.2024 900 RON
7 Revizie anuala cu eliberare de BV la Instalatie Rx-diagnostic m… 43.600 RON
8 Interventie la solicitare la Instalatie Rx -diagnostic mobila t… 30.720 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 2.700 RON ↓91,2%
9 Revizie anuala cu eliberare de BV la Computer tomograf tip INGE… 100.800 RON PHILIPS ROMANIA 2 contracte 209.600 RON
PHILIPS ROMANIA · contract A 1610 · 12.02.2024 182.400 RON
PHILIPS ROMANIA · contract A 2736 · 13.03.2025 27.200 RON
10 Interventie la solicitare la Computer tomograf tip INGENUITY 12… 73.600 RON PHILIPS ROMANIA 4 contracte 36.800 RON ↓50,0%
PHILIPS ROMANIA · contract A 9890 · 18.08.2025 9.200 RON
PHILIPS ROMANIA · contract A 9393 · 01.08.2025 9.200 RON
PHILIPS ROMANIA · contract A 9118 · 04.09.2024 9.200 RON
PHILIPS ROMANIA · contract A 16032 · 04.12.2025 9.200 RON

Valoare atribuită

159.300 RON

din 159.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.