Atribuită Cumpărare directă

Switch TP-Link JetStream 48 porturi Gigabit [ TL-SG3452 ]

Număr anunț
DA33648838
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.364,66 RON
Valoare atribuită
8.364,66 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.364,66 RON

din 8.364,66 RON estimat