Atribuită Cumpărare directă

COLIERE PENTRU CABLURI CPA 4.8X370 MM ALBE SET 100 BUCATI ENERGO ZZ

Număr anunț
DA33649162
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,90 RON
Valoare atribuită
227,90 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,90 RON

din 227,90 RON estimat