Atribuită Cumpărare directă

Furnizare stampila viza CFP si stampile Registratura

Număr anunț
DA33649191
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,50 RON
Valoare atribuită
327,50 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,50 RON

din 327,50 RON estimat