Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE AUTO CONFORM ADV1373738
- Număr anunț
- DA33649848
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 13.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.