Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,6% sub estimat
Consumabile IT - Dolj
- Număr anunț
- CN1004210
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.994,24 RON
- Valoare atribuită
- 72.063,15 RON 28,6% sub estimat
- Data publicării
- 14.09.2018 07:51
- Anunț de atribuire
- CAN1009948
- Termen limită
- 17.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1023563
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini consit 18.pdf.p7s
- clauze contractuale Consumabile It.docx.p7s
- FisaDate_DF1023563.pdf
- model formulare CONSUMABILE IT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DINALUCRI SRL CUI RO 14509820
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Valoare atribuită
72.063,15 RON
din 100.994,24 RON estimat
28,6%
Adjudecat la 71,4% din estimat · economie 28.931,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.