Atribuită
Cumpărare directă
Diverse materiale de constructii si curatenie
- Număr anunț
- DA33650498
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
- Furnizor / câștigător
- MAR-GEO TRADE GRUP SRL (CUI 26343126)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,46 RON
- Valoare atribuită
- 470,46 RON
- Data publicării
- 13.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 14.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.