Atribuită Cumpărare directă

Spectofotometru UV-VIZ pentru Biochimie R1748-1748.11.04.23

Număr anunț
DA33650557
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI 15537534)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.175 RON
Valoare atribuită
9.175 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
13.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.175 RON

din 9.175 RON estimat