Atribuită Cumpărare directă

kit revizie CAREPAC ALG2000 si cartus filtrant 0410 - uscator Donaldson MEDIPAC 2000 0025

Număr anunț
DA33650844
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SERVICE SRL (CUI 38022073)
Cod CPV
42956000-2 · Piese pentru utilaje de purificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.550 RON
Valoare atribuită
23.550 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.550 RON

din 23.550 RON estimat