Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser mono Canon MF3010 + 2X CRG725 incluse
- Număr anunț
- DA33651060
- Autoritate contractantă
- ICEUL DE AGRICULTURA SI INDUSTRIE ALIMENTARA ODOBESTI (CUI 5911428)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI 25661164)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.970 RON
- Valoare atribuită
- 1.970 RON
- Data publicării
- 13.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 14.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.