Atribuită Cumpărare directă

ULEI AMESTEC 10 L - INTRETINERE SPATII VERZI

Număr anunț
DA33651870
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI 30860945)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,50 RON
Valoare atribuită
393,50 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,50 RON

din 393,50 RON estimat