Atribuită Cumpărare directă

Achizitie de Bonuri valorice pentru carburanti auto (30 lei/fila) necesare ITM Constanta

Număr anunț
DA33651898
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Constanta (CUI 4671785)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.326,80 RON
Valoare atribuită
25.326,80 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.326,80 RON

din 25.326,80 RON estimat