Atribuită Cumpărare directă

pachet diluanti - um02133

Număr anunț
DA33652072
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02133 (CUI 13749875)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.124,80 RON
Valoare atribuită
1.124,80 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.124,80 RON

din 1.124,80 RON estimat