Atribuită Cumpărare directă

Schela profesionala aluminiu, 2.95×1.34×0.55 m, inaltime maxima platforma 1.96 m

Număr anunț
DA33652325
Autoritate contractantă
Școala Profesională Band (CUI 4323225)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI 18560868)
Cod CPV
42414000-1 · Macarale, schelete de ridicare si camioane cu macara (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.240 RON
Valoare atribuită
2.240 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.240 RON

din 2.240 RON estimat