Atribuită Cumpărare directă

Detergent rufe SANO Green Power Gel, 3 L biodegradabil, DETERGENT PARDOSELI APPLE ZERO, SUTTER, 1L B

Număr anunț
DA33652701
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.877,80 RON
Valoare atribuită
3.877,80 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.877,80 RON

din 3.877,80 RON estimat