Atribuită Cumpărare directă

Dirigentie de santier

Număr anunț
DA33652884
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Furnizor / câștigător
MV CONCRET CONSTRUCT SRL (CUI 15374984)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195.000 RON
Valoare atribuită
195.000 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
18.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195.000 RON

din 195.000 RON estimat