Atribuită
Cumpărare directă
Castrol CRB Multi 15W40 CI-4/E7. 208L conform ADV 1372219 din 30.06.2023
- Număr anunț
- DA33653337
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI 10302235)
- Cod CPV
- 09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.299,38 RON
- Valoare atribuită
- 6.299,38 RON
- Data publicării
- 13.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 14.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.