Atribuită Cumpărare directă

Uscator de par Rowenta Pro Respect Premium Care CV7461F0, 2400 W, difuzor activ, functie ionizare,

Număr anunț
DA33653427
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39712210-1 · Uscatoare de par (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,67 RON
Valoare atribuită
201,67 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,67 RON

din 201,67 RON estimat