Atribuită
Cumpărare directă
Productie video
- Număr anunț
- DA33653608
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL AL. MARGHILOMAN BUZAU (CUI 34553714)
- Furnizor / câștigător
- BLACK BOX MEDIA SERVICES S.R.L. (CUI 45665411)
- Cod CPV
- 92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 13.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 14.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.