Atribuită Cumpărare directă

Furnizare cartuse de toner pentru imprimante si copiatoare laser IV DS Hunedoara 2023 43HDc185

Număr anunț
DA33653640
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.394 RON
Valoare atribuită
8.394 RON
Data publicării
13.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.394 RON

din 8.394 RON estimat