Atribuită
Cumpărare directă
Dulap congelare profesional VORTEX VGR60SS02Y, 602 l, H 193.5 cm, inox
- Număr anunț
- DA33653944
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4659374)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711120-6 · Congelatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.672,18 RON
- Valoare atribuită
- 6.672,18 RON
- Data publicării
- 13.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 14.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.