Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Reabilitarea, modernizarea, extinderea si echiparea infrastructurii educaționale pentru Scoală Gimnaziala nr. 2 din satul 2 Mai, Comuna Limanu, Județul Constanta
- Număr anunț
- SCN1009379
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIMANU (CUI 4671688)
- Furnizor / câștigător
- ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.500 RON
- Valoare atribuită
- 27.000 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 02.08.2018 14:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1006127
- Termen limită
- 24.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013738
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ANDERSSEN SRL CUI RO34247855
Valoare atribuită
27.000 RON
din 27.500 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.