Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4, 80 g/mp, 500 coli/top / Autorizatie Unitate Protejata nr. 249 / 08.10.2021

Număr anunț
DA33654138
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
IVEREM GROUP S.R.L. (CUI 40526986)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.742,16 RON
Valoare atribuită
13.742,16 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
14.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.742,16 RON

din 13.742,16 RON estimat