Atribuită Cumpărare directă

AREON VEIOZA LED 5,5W+ RGB 2W

Număr anunț
DA33654240
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR (CUI 13649329)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31524100-6 · Aparate de iluminat fixabile pe tavan (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,77 RON
Valoare atribuită
332,77 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
17.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,77 RON

din 332,77 RON estimat