Atribuită Cumpărare directă

Racleta vice-versa LEWI 35cm,coada aluminiu 2*2m LEWI

Număr anunț
DA33654493
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425 RON
Valoare atribuită
1.425 RON
Data publicării
14.07.2023 11:09
Data finalizării
19.07.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425 RON

din 1.425 RON estimat