Atribuită Cumpărare directă

Sursa UPS 2200VA/ 1980W + Acumulator 12V 26A + Presostat Danfoss, tip KP 35, -0,2…7,5 bar, cod 060

Număr anunț
DA35973795
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
SECURITY SERVICE INSTALL S.R.L. (CUI 40634295)
Cod CPV
65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON