Atribuită
Cumpărare directă
REVIZIE SUZUKI VITARA BT41MSU PIESE SI MANOPERA CONFORM OFERTEI nr.5209/07.07.2023
- Număr anunț
- DA33655621
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- UNION CARS SRL (CUI 15642718)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.060,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.060,61 RON
- Data publicării
- 14.07.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.07.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.